Kody rabatowe na hosting

Na tej stronie umieściliśmy kody rabatowe, które pozwolą Ci obniżyć koszty opłacenia hostingu. Wiadomo, że wybór hostingu zależy od wielu różnych czynników i warto go podjąć raz a dobrze, gdyż w przyszłości lepiej żebyś zajmował się rozwojem serwisu, niż ciągłym przerzucaniem z serwera na serwer. Dlatego najpierw zerknij na nasz ranking domen i hostingów, dzięki któremu porównasz poszczególne oferty hostingowe. A gdy już wybierzesz odpowiednią ofertę, warto skorzystać z jednego z poniższych kodów, aby obniżyć jego cenę nawet o 30%. Rabaty na hosting bardzo łatwo wykorzystać, wystarczy je podać w formularzu zamówienia/płatności za usługę.

Uwaga! Kody można wykorzystywać wielokrotnie - nie mają limitów użycia. Np. jeśli chcesz wykupić 5 oddzielnych pakietów hostingowych w SeoHost.pl, to kod rabatowy obniży koszt każdego z 5 serwerów o 30%.

Rabat -30% na hosting w SeoHost.pl

seohost.pl

Kod rabatowy:

32F37A61

Powyższy kod rabatowy uprawnia do obniżenia ceny każdego pakietu hostingowego NVME w Seohost.pl o 30%. Działa również na usługach serwera VPS i Reseller. Najpierw załóż konto w SeoHost.pl, następnie przy zakupie wybranego pakietu hostingowego podaj kod w celu obniżenia ceny. Jeśli będziesz przenosił swoją stronę i pocztę z innego hostingu, to napisz do pomocy technicznej Seohost – migrację strony przeprowadzą Ci za darmo.
Uwaga! Jeśli podczas wpisywania kodu wyskoczy błąd, należy wejść w panelu użytkownika w Serwery -> Zamów i w tym miejscu, dodać do opłaty serwer na rok. Jeśli będzie domyślnie ustawiony jako test serwera za 0 zł, to wiadomo że zniżka nie będzie miała zastosowania.


Rabat -10% na hosting w dhosting.pl

dhosting.pl

Kod rabatowy:

itbluekz

Z kodu rabatowego w dhosting.pl można skorzystać albo wpisując go w formularzu rejestracji lub po prostu wchodząc bezpośrednio z linka – dhosting.pl. Dzięki temu obniżysz koszt Elastycznego Web Hostingu o 10%, który jako jedyny jest dostępny w ofercie firmy.


Rabat -20% na hosting w MyDevil.net

Kod rabatowy:

6HD2U7XTMN

Rabat w Mydevil.net możesz wykorzystać na każdy dowolny serwer lub usługę VPN. Firma często organizuje promocje na hosting -40, -50% (najczęściej na święta i black week), który można połączyć z powyższym kodem -20%, dzięki czemu możesz wykupić serwer nawet o 70% taniej.


Rabat -20% na hosting w LH.pl

lh.pl

Kod rabatowy:

LH-20-74378

Powyższy rabat obniża wartość usług hostingowych w firmie LH.pl o 20%. Wykorzystać możesz go w formularzu zamówieniowym danej usługi w firmie. Firma oferuje szereg usług m.in. Hosting współdzielony, WordPress, WOOCOMMERCE czy PRESTASHOP.